Babybay Beebihäll voodi kõrvale

179.00

Laost otsas

Laost otsas

Kategooriad: , Brand:

Kirjeldus

Original Co-sleeper / Originaalne Beebihäll / Vooditasku beebile

Kõrgus 79 cm
Pikkus 88 cm
Laius 46 cm
Kaal 11 kg
Materjal Pöök
Viimistlus Töötlemata looduslik
Muud mõõdud
Sisemõõt: 81 x 43 cm
Kõrguse reguleerimine põrandast kuni magamisaseme ülaossa 12 – 52,5 cm

Testitud ja heaks kiidetud vastavalt EL standarditele.

NB! Madrats ja karusselli hoidik ei kuulu komplekti. Need on müügil eraldi.

 

LÕPMATULT REGULEERITAV KÕRGUS – Tänu unikaalsele, patenteeritud ja lõpmatu kõrguse reguleerimisele saab babybay® lamamispinda kohandada täpselt vanemate voodiga – ei mingit vahet, sammu, ei kõiguta – beebi on alati sinu lähedal.

ORIGINAAL – üle 15 aasta “Ära ärka enam kunagi öösel” – Babybay enimmüüdud klassika, tänu reguleeritavatele kinnitusklambritele saab ilma tööriistadeta turvaliselt vanemate voodi külge kinnitada.

VÕIMALIK PIKKA AEGA KASUTADA – babybay® kasvab koos sinuga: Hällist saab muuta pingiks või mängulauaks ning valikuliste tarvikutega lapsevankriks, söögitooliks, mänguaediks või isegi suureks võrevoodiks.

TESTITUD JA AUHINNATUD – babybay® on saanud mitmeid auhindu juhtivatelt laste- ja erialaajakirjadelt. Ka ämmaemandad ja imetamiskonsultandid soovitavad babybay®-i ideaalseks imetamisvoodiks. babybay® on loomulikult TÜV poolt testitud.

JÄTKUSUUTLIK JA TURVALINE – babybay® mahutab kuni 150 kg ja selle spetsiaalse kinnitusega saab seda kindlalt perevoodile kinnitada. Tugev, antibakteriaalne pöögipuit pärineb kohalikest metsadest. Kõik materjalid/lakid on kahjulike ainete vabad ja süljekindlad.

 

Tarneaeg 2-3 nädalat kui toode ei ole laos. Kui toode on laos, siis on tarneaeg 2-3 tööpäeva.