BabyBay Beebihälli äärekaitse

29.00

1 laos (saab järeltellida)

Kategooriad: , Brand:

Kirjeldus

Pikkus cm: 149
Laius cm: 24
Kõrgus cm: 2
Hooldusjuhised: Masinpestav kuni 40°C õrnalt
Pealiskanga koostis: 100% orgaaniline puuvill
Polsterdus: 100% polüester

Vastsündinud jätkavad pärast sündi oma emaga füüsilise kontakti otsimist. Sel põhjusel on Babybay koostöös ämmaemandatega välja töötanud oma babynesti (seesama hälli äärekaitse) selle vajaduse optimaalseks rahuldamiseks. Materjal ja täidis simuleerivad beebi kehakontakti emaga.

Beebi on täiesti ohutu ja kaitstud keskkonnamõjude või tuuletõmbuse eest. Hingav beebipesa tagab optimaalse õhuringluse – ei liiga palju ega liiga vähe.

Selle imepehme beebipesaga saab teie beebipesast väga individuaalne unistuste voodi. Kvaliteetne täidis ja pind on kõrgeima kvaliteediga ning tagavad nii teie lapse ohutuse kui mugavuse.

Beebipesa saab hõlpsalt ja turvaliselt pealtega kinnitada ja igal ajal pesemiseks (40° õrna pesuga) eemaldada. Paelad on lisaks sellele väga armsad aksessuaarid kui need lipsudeks sõlmida.

Kõik kasutatavad materjalid on testitud kahjulike ainete suhtes ja neile on omistatud Ökotex Standard 100 klass 1 beebidele (12.0.03346) sertifikaat “Tekstiilide usaldusväärsus”.

 

PEHME KAITSE – Beebihälli äärekaitse (Babybay beebipesa) on rikkalikult täidetud allergiavastase ja pehme fliisiga ning pakub usaldusväärset kaitset tuuletõmbuse eest, luues nii rahuliku magamisõhkkonna

CUSHELY – Mõnusalt pehme 100% puuvillase pinnaga beebipesa pakub rohkem mugavust ja turvalisust

HINGAV – Hingav beebipesa tagab optimaalse õhuringluse – mitte liiga palju ega liiga vähe

PARIM SINU BEEBILE – Kõik kasutatud materjalid on testitud kahjulike ainete suhtes ja neile on omistatud Ökotex Standard 100 Class 1 beebidele (12.0.03346) sertifikaat “Tekstiilide usaldusväärsus”