PET vaip Loop 70×200

159.00

Tootekood: - Kategooria: Brand:

Kirjeldus

Suurus 70 x 200 cm
Materjal 100% ümbertöödeldud PET pudelid

Disain ja kvaliteet

See on Loop, kõige mugavam vaip Formgatani ümbertöödeldud PET pudelite vaibakollektsioonist. Selle pehmed ümmargused nupud teevad mugavaks iga kõva põrandapinna. Ümbertöödeldud PET niit on materjalina lihtne puhastada ja hooldada andes meelerahu kasutusel igas toas.

Materjal ja jätkusuutlikkus

Kõik vaibad on käsitsi valmistatud ja kasutatud on ainult ümbertöödeldud PET niiti – plastikpudelid on töödeldud uueks polüestriniidiks. See on 100% jätkusuutlik materjal, pehme ja väga sarnane väljanägemiselt ja tunnetuselt villale. Materjali ei ole kaetud sünteetiliste ainetega. Ümbertöödeldud materjalidest käsitööna valmistatud toodetel võivad olla erinevused võrreldes neid, sest vähesel määral võib materjal erineda ning kasutatud ei ole masintootmist. Väiksemad variatsioonid värvis, varjudes, tekstuuris või kujus on omane selliste toodete puhul. See on see, mis teeb ühe vaiba tõeliselt ainulaadseks.

Hooldus ja vastupidavus

PET niidist vaipa on väga lihtsasti hooldades võimalik ilusana hoida. Vaibad ei ima vedelikke enda sisse seega kõik nii vedelikud kui ka pori saab ära puhastada kiiresti veega ja vajadusel vähese puhastusvahendiga. Masinpesu ei ole lubatud. Riputa kuivatamiseks. Regulaarne puhastus ilma harjadeta tolmuimejaga hoiab vaiba välimuselt nagu uuena.

Lisainfo

Värv

Hall, Tume beež, Valge, Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PET vaip Loop 70×200”