PET vaip Stripe

139.00599.00

Tootekood: - Kategooria: Brand:

Kirjeldus

Suurused 70 x 200 cm ; 140 x 200 cm ; 170 x 230 cm ; 200 x 300 cm
Materjal 100% ümbertöödeldud PET pudelid

Disain ja kvaliteet

PET vaip Stripe on mõlemat pidi kasutatav, vastupidav ja määrdumisele mitte vastuvõtlik. See sobib ideaalselt nii sise- kui ka välitingimustesse. Tänu lisatud paksusele ja vastupidavusele võib muretult kasutada ruumides, kus on palju liikumist. Soovitame eriti näiteks esikusse ja terrassile.

Materjal ja jätkusuutlikkus

Kõik vaibad on käsitsi valmistatud ja kasutatud on ainult ümbertöödeldud PET niiti – plastikpudelid on töödeldud uueks polüestriniidiks. See on 100% jätkusuutlik materjal, pehme ja väga sarnane väljanägemiselt ja tunnetuselt villale. Materjali ei ole kaetud sünteetiliste ainetega. Ümbertöödeldud materjalidest käsitööna valmistatud toodetel võivad olla erinevused võrreldes neid, sest vähesel määral võib materjal erineda ning kasutatud ei ole masintootmist. Väiksemad variatsioonid värvis, varjudes, tekstuuris või kujus on omane selliste toodete puhul. See on see, mis teeb ühe vaiba tõeliselt ainulaadseks.

Hooldus ja vastupidavus

PET niidist vaipa on väga lihtsasti hooldades võimalik ilusana hoida. Vaibad ei ima vedelikke enda sisse seega kõik nii vedelikud kui ka pori saab ära puhastada kiiresti veega ja vajadusel vähese puhastusvahendiga. Masinpesu ei ole lubatud. Riputa kuivatamiseks. Regulaarne puhastus ilma harjadeta tolmuimejaga hoiab vaiba välimuselt nagu uuena.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PET vaip Stripe”