Soodushind

TIKAU Ümmargune korv Banana

10.0015.00

Tootekood: - Kategooriad: , Brand:

Kirjeldus

Ökoloogiline banaanipuu kiust korv

Korv valmib käsitööna Indias kohalike naiste poolt. See valmistatakse programmi raames, mille eesmärk on võimaldada paremat sissetulekut ning sotsiaalset kuuluvust naistele.
Peamine materjal, mida kasutatakse on kohalike banaanipuude lehed, mida varem peeti prügiks. Nüüd antakse lehtedele uus elu kasutades nende kiude jätkusuutlike toodete valmistamiseks.

Materjal 100 % Banaanipuu kiud
Värv Naturaalne

TIKAU brändist

2008. aastal asutatud Tikau on Soome teerajaja, mis ühendab disainmõtlemise jätkusuutlikkuse põhimõtetega.

Tikaus sotsiaalne visioon põhineb ideel “aidades disaini” vähendada vaesust ja suurendada võrdsust ühiskonnas. Tikau teeb tihedat koostööd heategevusliku MTÜga Tikau Share. Sõna Tikau pärineb hindi keelest ja tähistab vastupidavust / kauakestvat / jätkusuutlikku.

Miski pole tehases valmistatud, vaid üksikute käsitööliste ja väiketootjate toodetud kodudes või väikestes kogukondades. Tikau teeb otsest pikaajalist koostööd 135 käsitööpartneriga India maapiirkondades. Alates 2019. aastast on Tikau disaininud ja tootnud esemeid ka oma Soomes asuvas Ateljees.

Tikau pakub ka nõustamisteenuseid, mis ühendavad kaubandus- ja abiideed ning disainimõtlemise, ning kureerib näitusi, nagu näiteks Ethical ala, iga-aastasel Habitare disainimessil Soomes.

Usume, et suurepärane disain võib olla palju enamat kui lihtsalt ilusad tooted – see võib muuta maailma paremaks.

Lisainfo

Suurus / Size

10 x 14 cm, 13 x 18 cm, 15 x 22 cm, 25 x 30 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TIKAU Ümmargune korv Banana”