Soodushind

Vaas Clear Flow 01

69.00

1 laos

Kategooria: Brand:

Kirjeldus

Materjal
100% ümbertöödeldud klaas
Suurus
Vorm 1 – Kõrgus 34 cm Laius 20 cm Diameeter 7.2 cm
Vorm 2 – Kõrgus 23.2 cm Laius 25.5 cm Diameeter 12.8 cm
Vorm 3 – Kõrgus 27.1 cm Laius 25.9 cm Diameeter 8.9 cm
Hooldus
Soovitame vaasi käsitsi pesta. Kui vaasile jäävad kangekaelsemad plekid, siis leotage seda vees lisades 1l kohta 1dl pesuvahendit. Kareda lapiga pesemine võib vaasi pinda kriimustada või muul moel kahjustada.

Flow kollektsioon väljendab materjalide taaskasutuse ilu.

See 100% ümbertöödeldud klaasist vaaside sari on disainitud Taani disaineri Matias Moellenbachi poolt. Disain on inspireeritud alati vahelduva ookeani iseloomust. Käsitsi puhutud Flow kollektsiooni vaasid imiteerivad vee liikumist ja selle piiskasid, laineid ning kurve. Iga vaas on eriline just sellepärast, et see on käsitsi valmistatud ning kasutatud on ümbertöödeldud materjali – võib esineda vähesel määral variatsioone suuruses, kujus ja värvis.

Uute toodete valmistamisel peaksime alati mõtlema nende mõju peale meie keskkonnale. Sellest algabki muutus ja see on oluline. Klaasi ümbertöötlemine ja taaskasutamine on üks paljudest võimalustest, kuidas jäätmeid ja õhu saastamist vähendada. Kui võrrelda klaasi tootmist algmaterjalist ja olemasolevast klaasist siis olemasolev klaas vajab ümber töötlemisel oluliselt madalamat temperatuuri. Tulenevalt sellest on vaja vähem energiat ning eraldub vähem CO2 õhku.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaas Clear Flow 01”