Brändid

Ark Journal

Ark Journal on Kopenhaagenis asuv kaks korda aastas ilmuv ajakiri, mille asutas peatoimetaja Mette Barfod. See ühendab arhitektuuri, disaini ja kunsti, keskendudes Skandinaavia esteetikale ja väärtustele. Igas numbris tutvustatakse erakordseid kodusid üle maailma, uurides nii ruume ja objekte kui ka inimesi nende taga. Ajakirjast leiab väga palju sisekujunduse inspiratsiooni. Eriti saab inspiratsiooni Skandinaavialiku kodu sisustamiseks. 2019. aastal käivitatud ülipopulaarset ajakirja Ark Journalit müüakse ligikaudu 25 erinevas riigis.

Vaata kõiki Ark Journal tooteid

BabyBay

BabyBay on beebitoodete bränd Saksamaalt.
2003. aastal lahendas Christian Pihale probleemi, kui tema abikaasa Ruth sünnitas kiiresti kaks last. Ruth vajas abi, teades, et ta peab öö läbi lühikeste ajavahemike järel üles tõusma, kuna lapsed ärkasid ja vajasid toitmist. Voodi jagamine või beebidega koos magamine oli liiga ohtlik. Nii mõtles Christian välja lahenduse, mis võimaldaks Ruthil ja lastel öösel voodis lähestikku jääda, kaitstes samas lapse turvalisust: lapse voodi, mis kinnitatakse vanema voodile. 

Babybay hälli poolringikujuline täispöögipuidust konstruktsioon on loomulikult antibakteriaalne, toodetud säästvatel meetoditel ja lapsele täiesti ohutu. Te ei pea kunagi öösel üles tõusma imetamiseks, kaisutamiseks ja lohutamiseks, see on vanematele uskumatu kergendus. Tuginedes Christiani nägemusele jätkusuutlikust tootest, mis vastab vanemate vajadustele, et hoida oma lapsi turvalisena, tervena ja õnnelikuna, vastab babybay vanemate vajadustele, lihvides samas keskkonnateadlikku moraalset kompassi. Babybay beebihäll voodi kõrval on nüüd rahvusvaheliselt enimmüüdud toode uuenduslike ja vastutustundlike beebitoodete seas.

Vaata kõiki BabyBay tooteid

Dixie Sweden

Rootsi kaubamärk Dixie esindab lihtsust ja loomulikku väljendust. Toodete seast leiad ainult jätkusuutlikku disaini ajatute vaipade ja punutud korvide näol. Dixie loodud sisustustooted on klassikalisest Skandinaavia disainist inspireeritud. Sisustuselemente on nende poolt 25 aastat täiustatud. Punutud korvide materjalid on alati looduslikud, näiteks hüatsint ning mererohi. Vaibad on toodetud ümbertöödeldud PET pudelitest.

Vaata kõiki Dixie tooteid

Flensted Mobiles

Taani bränd Flensted Mobiles valmistab käsitsi dekoratiivseid karusselle skandinaavialikele kodudele ja tänapäeva inimestele. Flenstedi karusselle iseloomustab elegants, modernsus ja originaalsus.
Christian Flensted valmistas oma esimese karusselli 1953. aastal ja on sellest ajast peale disaininud mitmesuguseid dekoratiivseid karusselle. Tänapäeval jätkavad peretraditsiooni Christiani poeg Ole ja tema abikaasa Aase. Karusselle toodetakse jätkuvalt Taanis käsitsi.

Vaata kõiki Flensted Mobiles tooteid

Formgatan

Alates 2018. aastast on Formgatan tegelenud uute disainilahenduste ja koostöövõimaluste leidmisega, et edasi uurida vana aja kontseptsiooni, kus asjad olid tehtud selleks, et kesta. Formgatan töötab looduslikult säästvate materjalidega, nagu kork, või taaskasutatud materjalidega, nagu PET-plastpudelid või taaskasutatud klaas. Toodetest on meie valikus näiteks klaasialused, kuumaalused, vaasid ning vaibad.
Stockholmi bränd, mis usub eesmärgipärasesse heasse disaini ja teeb koostööd sarnaste vaadetega disaineritega.

Iga toote lugu algab alati materjali loost – et luua head sisekujundust, mis kestab.

Vaata kõiki Formgatan tooteid

HANDVÄRK

HANDVÄRK marmorist lauad on Taanis hoolikalt disainitud ja neid iseloomustab esteetiline jätkusuutlikkus: ajatu ese, mille kvaliteet kestab terve elu. Meie valikus on marmorist diivanilauad ning laualamp.
HANDVÄRKi viis
Esteetiline jätkusuutlikkus on kõigi toodete võti. Püüdes luua mööblit, mis kestab kogu elu, pole otseteid kasutatud. HANDVÄRK töötab ehtsa marmori, massiivse messingi ja nahaga – materjalidega, mis muutuvad aja jooksul ainult ilusamaks. Neid materjale töötatakse hoolikalt ja pühendunult, et kehastada meie disaini lihtsust ja rakendatavust. Disain, mis ennekõike jääb truuks HANDVÄRKi imendavale Põhjamaade DNA -le.

Vaata kõiki HANDVÄRK tooteid

Humdakin

Humdakin on Taani bränd, mis pakub laias valikus ökoloogilisi ja kemikaalivabu kodu- ja puhastusvahendeid, mis on inspireeritud Taani randadest ja metsadest. Nende disainid on välja töötatud kõrgeimate standardite kohaselt nii eetilisest kui ka keskkonna vaatenurgast.
Frida & Björn tootevalikus on Humdakin seebid, kodulõhnastajad, küünlad, köögirätikud, käterätikud, saunalinad, marmorist ning Terrazzo stiilis aksessuaarid koju ning tekstiilid kööki nagu näiteks pajakinnas, põll (ka lastepõll) ja puuvillased lapid.
HUMDAKINi tooted on parabeenivabad, ei sisalda värvaineid, eeterlikke õlisid, kantserogeene ega endokriinsüsteemi kahjustavaid aineid. Tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Vaata kõiki Humdakin tooteid

IDDO

IDDO, mis on asutatud armastusest etniliste traditsioonide ja etnilise disaini vastu, on Leedu mööbli ja kodusisustuse kaubamärk, mille keskmes on peamiseks tootmismaterjaliks teras, mida täiendavad betoon, puit, kork, nahk, lina ning vill. IDDO puhul on tegemist pereäriga, mida juhivad selle asutaja ja loovjuht Ieva ning tema abikaasa Darius, kes on vastutav tootmisprotsesside eest.

IDDO esteetika pärineb vaiksest, askeetlikust Põhjamaade ja Baltikumi loodusest, kust leiab toorest ning metsikut maastikku. Samas mõjutab IDDO stiililist suunda tugevalt ka kaasaegne ja linnalik kontekst. Puidust hüttide nostalgia, lõputute väljade rahu, värsked järved ja jõed, sügava ja lopsaka metsa lõhn ning samas betoon, tühjad linnad, hallid tänavad ja veelgi hallimad tööstushooned – kõik need elemendid on inspiratsiooniallikaks IDDO toodete loomisel. Me hindame kvaliteeti ja väärtustame lihtsust.

Frida & Björn valikus on diivanilauad, öökapid, korgist pink ning serveerimiseks betoonist ja korgist alused.

Vaata kõiki IDDO tooteid

Kinfolk

Süvenedes sügavale kodu, töö, stiili ja kultuuri teemadesse, edendab Kinfolk elukvaliteeti ja ühendab ülemaailmse loomeprofessionaalide kogukonna Londonist Tokyoni.
Alates 2011. aastast on Kinfolkist saanud juhtiv elustiili autoriteet, millel on dünaamiline segu trüki- ja veebimeediast, sealhulgas kvartalis ilmuv ajakiri, mida müüakse enam kui 100 riigis neljas keeles, igapäevased postitused saidil Kinfolk.com ja enimmüüdud raamatud kodusisustuse teemal. Raamatud on täis inspiratsiooni kodu sisustamiseks.

Kinfolk raamatu leiad siit

MADO

MADO on kaubamärk, mis tuleneb kahe Kopenhaagenis asuva disainifirma – All the Way to Paris ja Paper Collective – koostööst. Tulemus? Hästi tehtud, kujutlusvõimet inspireerivate postrite ja graafika kollektsioon, mis põhineb ettevõtete meeleolukatel illustratsioonidel ja kujundustel. Meeskonnad valisid oma koostööle nimeks MADO, mis tähendab jaapani keeles “aken”, sest nad tahavad, et nende tooted toimiksid lastele aknana maailma. MADO trükised ja postrid, mis sobivad nii laste kui ka täiskasvanute maitsele, lisavad igale interjöörile kunstipärase hõngu.

Vaata kõiki MADO laste postreid

Midnatt

Midnatt on Rootsi kaubamärk, mis pakub kargest orgaanilisest puuvillast kodutekstiili nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kollektsiooni inspireerisid pestud lemmiksärk ja tekikott, mida on pere suvemajas juba mitu põlvkonda kasutatud.
Midnatt eesmärk on alati anda teie kodule kaasaegne välimus, kus saate kombineerida värve ja mustreid just nii, nagu soovite. Värvilised linad ja padjapüürid on müügil eraldi, et saaksite oma voodit juba olemasolevaga hõlpsasti täiendada ja värskendada.
Midnatt voodipesu kivipestud viimistlus annab toodetele kauni struktuuri ja säilinud pehmuse – see, et puuvill on orgaaniline, on nende jaoks juba loomulik lähtepunkt.

Vaata Midnatt voodipesu

Paper Collective

Paper Collective on Taani ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele plakatitele, mis sobivad ideaalselt kaasaegsesse interjööri. Trükised on kujundanud tunnustatud illustraatorid, kunstnikud ja fotograafid.

Postrite ostmisel läheb osa müügist The Paper Collective projektile, mis  toetab heategevuslikke eesmärke üle kogu maailma. Näiteks Nepalis Taplejungis uue kooli ehitamine koostöös meie partneri Human Practice Foundationiga. Projekti rahastati täielikult Paper Collective plakatite müügist. Iga kord, kui siit plakati ostate, osalete te praeguses projektis.
Paberi omadused, mida Taanis kasutatakse: 200 g katmata, FSC-sertifikaadiga, happevaba paber. Toodetud Taanis vastavalt Swan sertifitseerimissüsteemile.

Vaata kõiki Paper Collective postreid

Probiotic Craft

ProBioSanuse labor asutati 2014. aasta septembris. See on tänaseni üks arenenumaid keemia ja mikrobioloogia laboreid riigis. Laboratoorium asub Vilniuses, Santara orus, Leedu biotehnoloogiatööstuse südames. See on koht ettevõtetele, mis on keskendunud BioTechile, uuenduslikele meditsiinitehnoloogiatele, molekulaar- ja biofarmaatsiale ning säästvale arengule.

Looduslikud ja keskkonnasõbralikud puhastusvahendid on teadlikud teie pere tervisest ja maakera heaolust. Arvame, et sellest üksi tänapäeval ei piisa ning kodukeskkonna eest tuleb hoolitseda lisaabiga – PROBIOOTIKUD. Seetõttu lõime PROBIOTIC CRAFT.
Puhastusvahendid on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule nahale. Heaks kiidetud dermatoloogide ja allergoloogide poolt. Kõik tooted on lõhnavabad. Saate valida erinevate lõhnaainete hulgast ja lihtsalt lisada meie toodetele meelepärase lõhna.

Kõik Probiotic Craft puhastusvahendid on vegan.

Vaata kõiki Probiotic Crafti puhastusvahendeid

Rume Kids

Rume Kids  lastemööbel on valmistatud käsitsi Lätis väikese pereettevõtte poolt. Peamine eesmärk on luua lastele õnnelik lapsepõlv, pidades silmas ka seda, et teie lapse koht ei peaks olema mitte ainult lõbus, vaid ka kvaliteetsetest materjalidest ning tervisele ohutu. Boonuseks on meie lastemööbel ka hea välimusega ja sobib igasse interjööri.
Frida & Björn valikust leiad lastele laua ja toolide komplekti ning kapi, mis võib Teie lastetoas olla nii mänguasjakapp kui ka riidekapp.

Mööbel on täispuidust ning töödeldud laste- ning loodussõbralike värvide ja õlidega.

Vaata Rume Kids lastemööblit lähemalt

Tell Me More

Rootsis 2011. aastal asutati Tell Me More sisustusbränd ajatute ja kaunite esemetega, mis on loodud kasutamiseks palju ja pikaks ajaks.

Esimesed kollektsioonid koosnesid kivipestud linasest voodipesust ja looduslikus värviskaalas kanepivaipadest. Tänaseks on tuntud bränd laiendanud kollektsiooni erinevate sisustustoodetega muuhulgas ka puuvillase voodipesu, klaasnõude, keraamika, lauanõude ning väiksemate sisustuselementidega. Töötades kvaliteetsete looduslike materjalidega ning ajatute vormide ja värvidega, valmistatakse tooteid, mida ei heiduta põgusad trendid ja hooajalised muutused. 

“Meie jaoks on sama oluline teada, kuidas toode on valmistatud, kui selle välimus. Meie eesmärk on leida üle kogu maailma käsitöölisi, kes tunnevad uhkust oma käsitöö üle ja on oma tegemistes tõeliselt head. Usume, et suudame maailma mõjutada ja muuta.”

Vaata kõiki Tell Me More tooteid

Tikau

Tikaus sotsiaalne visioon põhineb ideel “aidades disainiga” vähendab vaesust ja suurendab võrdsust ühiskonnas. Sõna Tikau pärineb hindi keelest ja tähistab vastupidavust / kauakestvat / jätkusuutlikku.
Miski pole tehases valmistatud, vaid üksikute käsitööliste ja väiketootjate toodetud kodudes või väikestes kogukondades. Tikau teeb otsest pikaajalist koostööd 135 käsitööpartneriga India maapiirkondades.
Frida & Björnist leiad kuivanud banaanipuu lehtede kiududest punutud korvid ning käsitsi kootud villased vaibad.

Vaata kõiki Tikau tooteid