Vastupidavatest, aga samas looduslikest materjalidest erineva suurusega hoiukorvid sobivad suurepäraselt nii hoiu- kui ka pesukorviks. Meie tootevalikust leiad korvid Dixie Sweden brändilt Rootsist, mis on saadaval erineva kuju ja suurusega. Korvid on disainitud praktilistena, kuid on nii ilusad, et muutuvad tegelikult sisustusdetailiks omaette. Seega tasub valida korvid, mis sobivad interjööriga nende hoiukastide asemel, mida tahate peita. Ei ole vaja näha ladustamist probleemina, vaid näha seda detailina, mis annab ruumile iseloomu juurde – teades samal ajal alati, kust oma asju leida.

Kõik meie valikus olevad korvid on hoolikalt Vietnamis käsitsi valmistatud erineva kuju ja suurusega. Valida saab mitmesuguste looduslike materjalide, erinevate punutiste hulgast, kui soovid pehmeid või kõvasid raamiga korve või, kui soovid kaanega või ilma kaaneta hoiukorve.
Meie kaanega hoiukorvid ja pesukorvid sobivad suurepäraselt kiireks korrastamiseks – olenemata sellest, kas tegemist on musta pesu või igapäevaelus vajaminevate detailidega, mida aga silma alt ära on soov panna.

Hoiukorvid on lihtsalt suurepärane võimalus oma asjade korrastamist ja kodus struktuuri loomist lihtsamaks muuta! Sobivaid korve leiab kõikidesse tubadesse.

Punutud korvid vannituppa

Mingil kummalisel põhjusel kipuvad vannitoakapid toodetega täituma ning ühtäkki on vannitoas silmnähtavalt vedelemas erinevad pudelid ja potsikud. See ei ole üldse mitte kena stseen ning muudab vannitoa puhtana hoidmise raskeks! Lisaks looduslikest materjalidest pesukorvi kasutamisele vannitoas on saadaval erinevas suuruses ja kujuga hoiukorve, mis on ühtaegu stiilsed ja praktilised toodete hoidmiseks. Korvid, mida saab paigutada vannitoa tasapinna peale, riiulitele või ehk pesumasina juurde. Hea näpunäide on ka panna mitte nii meelitavad tualettrullid ilusasse käsitsi punutud korvi. Praktiline, et need oleksid käepärast, kuid siiski kaunilt esitletud. Looduslike materjalide lisamine vannituppa annab eksklusiivsema, loomulikuma ja pehmema tunde.

Punutud korvid kööki

Me kõik teame, kui oluline on taaskasutus, aga ka seda, kui segaseks muutub köök kiiresti, kui see täitub kottide, kastide või ebainspireerivate prügikastidega. Traditsiooniliselt igavast taaskasutushoidlast saab köögis olevate kenade punutud korvide abil hoopis kena sisustusdetail. Asetage kolm sarnast korvi üksteise kõrvale või mängige erinevat tüüpi korvidega. Üks, kaks, kolm – ja oled toonud kööki ajatud ja kutsuvad looduslikud materjalid ning samas lahendanud praktilise igapäevase vajaduse!
Punutud korve saab suurepäraselt kasutada ka laua katmisel. Miks mitte leivad-saiad panna ilusti korvi sisse? Eriti mõnus kui oled just ise küpetanud maitsvaid saiakesi. Võta üks punutud korv, aseta korvi köögirätik ning küpsetised sinna sisse. Lihtne, samas muudab kaetud laua erilisemaks ning küpsetised veelgi isuäratavamaks!

Punutud korvid elutuppa

Lisaks sellele, et elutoas on ilus korv volditud tekkide ja täiendavate dekoratiivpatjade jaoks, on alati väga tore hoida ajalehti ja ajakirju punutud korvis – lähedal, et neid oleks lihtne juurde pääseda, kuid ilma segadust tekitamata.
Kui kogute oma puldid väikesesse korvi, teate alati, kus need teil on, ja väldite ka nende nägemist diivanil või kohvilaual laiali.
Veel üks hea näpunäide on kasutada korve küünalde või muude tarbeesemete praktilise hoiukohana. Olgu riiulil üks väike korv teeküünalde jaoks ja üks korv pikkade küünalde jaoks – praktiline ja stiilne!

Mänguasjade hoiukorvid

Igaüks, kellel on lapsi tunneb ära tõsiasja, et mänguasjad kipuvad laiali olema, võttes enda alla vahel koju elutoa ala. Ühe või mitme kena korviga on lastel lõbus ja tegevus lähedal ning mänguasjad saab jälle kiiresti ära panna kui nendega ei mängita. Stiilne interjööridetail elutoas, mis eemaldab justkui võluväel igasuguse segaduse.

Hoiukorvid esikus

Esik kipub sassi minema kõigi kingade, sallide, mütside ja mütsidega, millel justkui polegi kodu. Asetage esikusse mõni ilus hoiukorv – põrandale või riiulile – ja probleem on lahendatud. Lisaks segadusest vabanemisele teate lõpuks järgmisel korral, kust leiate kindad või mütsi. Kui asetate oma kõrvallauale või riiulile ilusa madala mererohust või hüatsindist korvi, on teil alati koju jõudes kuhugi võtmed ja muud pisiasjad lihtsalt ära panna, vältides segaduse mulje jäämist.
Veel üks suurepärane näpunäide külaliste vastuvõtmiseks on hoida esikus väike korv sussidega, mida nad saavad laenutada, kui teil on külmad põrandad. Alati hinnatud!

Erinevad looduslikud materjalid:

Vesihüatsindi korvid

Paljud meie korvid on valmistatud käsitsi kootud vesihüatsindist ja aitavad vältida Vietnami vooluveekogude ummistumist. Vesihüatsint on kiiresti kasvav umbrohi, mis mõjub lämmatavalt mageveevarustuseks olulistel vooluveekogudel. Selle asemel koristatakse ja tehakse säästlikud korvid, millest on kasu nii kodus kui ka looduses.

Mererohu korvid

Merihein on looduslik materjal, mida on punutud toodete valmistamiseks kasutatud juba iidsetest aegadest. See on kiiresti kasvav materjal, mida leidub vees randade ja jõgede ääres. Merihein on päikesekuivatatud, mis muudab selle tugevaks ja painduvaks materjaliks, mida on kasulik kasutada kaunite punutud hoiukorvide jaoks.

Džuudist korvid

Džuut või jute inglise keeles on puuvilla järel kõige levinum taimne kiudmaterjal. Meie džuudist korvid on valmistatud Bangladeshis. See on kultiveeritud ja väga vastupidav kiud, mida on suurepärane kasutada hoiukorvide jaoks. Džuudist valmistatud korvid muutuvad nii kauniks, vastupidavaks kui ka helisummutavaks. Lisaks, kuna džuudikiul on  nüansid, muutub iga korv ainulaadseks.

KÕIK KORVID LEIAD SIIT!