Miks valida linane voodipesu oma koju?

Lina on loodussõbralik valik – see on taastuv, biolagunev ja lina taim ei vaja kunstlikku kastmist.

Linane kangas on kergesti hingav. Sellise voodipesu vahel “hingab” ka nahk paremini. Tänu soojusjuhtivusele soojendab jahedas ja jahutab palavaga.

See imab kergesti niiskust, seejuures ka kuivab kiiresti.

Lina on looduslik ja puhas materjal ega tekita allergiaid. Linane voodipesu on tänu oma omadustele antibakteriaalneÖkoloogiliselt puhast linast kangast loetakse looduslikuks antiseptikuks.

Voodipesu kasutusaeg on märgatavalt pikem võrreldes teistest materjalidest valmistatud voodipesuga. Paljude pesukordade käigus säilib linase kanga värvus ja kangas ise muutub pehmemaks, kaotamata seejuures oma vormi.

Meie tootevalikus on 100% puhtast linasest voodiesemed Rootsi brändilt Tell Me More. Voodipesu on valmistatud Prantsusmaalt pärit linakiududest, kus kliimatingimused on taime kasvatamiseks ideaalsed. Iga ese on kivipestud, mis annab neile veidi kulunud välimuse ja pehme puudutuse.

Kiu omadused muudavad lina täiuslikuks temperatuuriregulaatoriks, kuna kiud on looduslik isolaator. Sellel on jahutav toime suveöödel ja see annab sooja mugavuse külmematel kuudel. See muudab selle ideaalseks voodipesuks läbi aastaaegade.

Linast voodipesu brändilt Tell Me More võib pesta nii kõrgel kui ka madalal temperatuuril, õhu käes kuivatada või trummelkuivata. Energia ja vee säästmiseks ning tekstiilide pikemaks kestmiseks soovitame pesu pesta madalamal temperatuuril ning pesukordade vahel õues tuulutada. Voodipesu pehme tunde säilitamiseks soovitame see riputada ja õhu käes kuivada lasta, kui see on peaaegu kuiv, saate seda paar minutit trummelkuivata.

Avastate, et mida rohkem te oma linast voodipesu kasutate, seda pehmemaks ja paremaks see muutub.

Tell Me More koduleht