SUURED MUUTUSED ALGAVAD VÄIKESTEST OTSUSTEST.

Frida ja Björn on vastutustundlikud tarbijad. Kui nad oma kodu sisustavad tahavad nad, et samal ajal aitaksid oma tarkade otsustega kaasa looduse säilimisele nii kodumaal kui ka mujal. Nende jaoks on oluline võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

Väga tähtsal kohal on ka nende tervis ja elukeskkond. Nad teevad teadlikke otsuseid, et neid ümbritseksid kodus lihtsad looduslikud materjalid või ka materjalid, mis on ümbertöödeldud, materjalid, millele on antud uus elu. Aga mis peamine, nad eelistavad alati tooteid, mis nende enda ja ka teiste elu paremaks teeks.

 

MEIE MISSIOON

Frida & Björn on sisustustoodete veebipood, kust leiab erinevad hoolikalt valitud keskkonnasõbralikud brändid. Toodete disain on põhjamaiselt lihtne ja materjalid on alati jätkusuutlikud. Valikus on palju nii looduslikest kui ka ümbertöödeldud materjalidest sisustuselemente ning mööblit.

Meie missiooniks on aidata luua keskkonnasõbralikumaid ja tervislikuma sisustusega kodusid.

Selleks teeme koostööd brändidega, kelle väärtused meiega ühtivad ning valime tooteid alati kasutatud materjale silmas pidades. Väärtustame hoolivust inimeste ja looduse suhtes, ausust kõikides tegevustes, läbimõeldud otsuseid materjalide osas ja loodusest inspireeritud lihtsat põhjamaist disaini. Nii teame alati kus, kes, kuidas ja millest on tooted valmistanud.

 

FRIDA & BJÖRN

Frida & Björn on väike perepood, mille avasime 2020 aasta veebruaris. Meie meeskond:
Gerda – asutaja, toodete ostuspets, transporttööline, turundusspets, IT asjapulk, pakkija, klienditeenindaja

Tarvi – suur abiline kõigega

Frank (1a) – väike abiline

Meil on äärmiselt hea meel, et oled selle väikese veebipoe leidnud!

Aitäh!