Soodushind

Paper Collective poster Music 01

15.0025.00

Tootekood: - Kategooriad: , Brand:

Kirjeldus

Kunstnik
Mae Studio (Holland)

Music 01 by Mae Studio highlights the rhythm and harmony of sounds sketched down on paper. Smooth flowing forms in white, beige and black interact with one another, creating a simple and soothing composition.

Disainerist
Amsterdamis asuv Mae Studio väljendab liikumis- ja emotsioonimaailma läbi minimaalsete värvide ja kujundite kaudu. Tema töödes on välja toodud orgaanilised vormid, mis on segatud summutatud toonidega, et luua silmatorkavaid kompositsioone, mis peegeldaksid inimese emotsioone. Pehmed, kuid julged, voolavad vormid saavad kokku, et luua töö, mis oleks orgaaniline ja tuttav, kuid siiski esindaks tema ainulaadset nägemust teda ümbritsevast maailmast.

Üllas eesmärk
Paper Collective postrite ostmisel läheb osa müügist The Paper Collective projektile, mis  toetab heategevuslikke eesmärke üle kogu maailma. Näiteks Nepalis Taplejungis uue kooli ehitamine koostöös meie partneri Human Practice Foundationiga. Projekti rahastati täielikult Paper Collective plakatite müügist. Iga kord, kui siit plakati ostate, osalete te praeguses projektis.

Paberi omadused
200 g katmata, FSC-sertifikaadiga, happevaba paberit. Toodetud Taanis vastavalt Swan sertifitseerimissüsteemile.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Paper Collective poster Music 01”